LUMINYS TOUCH

349 Kč

Rozjasňovač – korektor, zachycuje světlo a okamžitě dodává záři do stinných částí obličeje.

LUMINYS TOUCH
Počet

  • BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU NEBO PŘEVODEM! BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU NEBO PŘEVODEM!
  • DOPRAVA OD 49 KČ! DOPRAVA OD 49 KČ!
  • RYCHLÉ DORUČENÍ VRÁMCI ČR 1-2 PRACOVNÍ DNY. RYCHLÉ DORUČENÍ VRÁMCI ČR 1-2 PRACOVNÍ DNY.

LUMINYS TOUCH od Pupa zachycuje světlo a dává okamžitou svítivost a září do temných oblastí obličeje. Opravuje tmavé kruhy pod očima, snižuje únavové známky a minimalizuje nedokonalosti. Osvětluje oči, zvyšuje vysoké body obličeje a pokud ji používáte jako základ, zvyšuje se oční stín a rtěnka. Je svěží, lehký a pohodlný, dobře se hodí ke všem druhům kůže a všem make-upovým produktům, pro snadné dotyky během dne. Zvláštní malý kartáč umožňuje přesné očištění očí a make-upu. Použijte jej k okamžitému výsledku make-upu a pravidelně ho aplikujte, abyste získali výsledek léčby *

3 odstíny vytvořené pro všechny typy pleti:
01 Luminous Ivory
02 Luminous Sand
03 Luminous Peach

* [Testy byly provedeny s dvojitě slepým pokusem s placebem]

“Světelný" účinek”: Výsledky vykazují po 14 dnech použití 4% * zvýšení světlosti obličeje a 9% nárůst po 28 dnech použití (% zvýšení světlosti obličeje.) Průměrné hodnoty / Instrumentální měření prováděné u 27 žen kteří aplikují produkt dvakrát denně).
“Proti tmavým kruhům”: tmavé kruhy vypadají o 14% méně zřetelné po 28 dnech použití (% snížení indexu melaninu - melanin je hlavním zodpovědným prvkem pigmentace periokulárních oblastí). Průměrné hodnoty / přístrojové měření prováděné u 27 žen, které aplikovaly přípravek Luminys Touch dvakrát denně.

Nízké riziko alergií
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

PUP00570

Specifické reference

ean13
8011607160990